Opublikowano: 2023-10-12 21:05:14

Gotowy do ścigania SCOTT Gambler Brendoga

Rower, który zjada kaniony na śniadanie

Wydaje się, że jeszcze wczoraj oglądaliśmy Brendana Fairclougha wykonującego salto w tył na pustyni w Utah. Brendan powrócił na Rampage i celuje w kolejny imponujący wynik.

Virginia, Utah. Każdego roku najlepsi na świecie zawodnicy MTB gromadzą się w Utah na Red Bull Rampage. Po raz pierwszy od 4 lat, Brendan Fairclough z SCOTT Sports powrócił na to wydarzenie i wyrzeźbił coraz więcej unikalnych elementów w pustynnym krajobrazie. Po opuszczeniu poprzednich edycji z powodu Covid, kontuzji i narodzin drugiej córki, Brendog jest tak samo zmotywowany jak zawsze, aby pokazać światu, co potrafi.

Czego możemy się spodziewać po Brendanie i jego ekipie? Cech technicznych? Jak najbardziej. Ekspozycji? Jasne. Kwintesencja stylu Brendoga? Aha. Canyon gap? To już wiesz.

Wraz z jego powrotem na Rampage i zbliżającą się premierą jego drugiego pełnometrażowego filmu Deathgrip 2, pracowaliśmy z Brendanem nad niestandardowym modelem SCOTT Gambler, aby uczcić film i całą pracę, jaką włożył w niego przez ostatnie kilka lat. Znajdziesz tu sprytne detale, w tym imiona jego córek, a nawet znaczek Royal Mail pierwszej klasy - zatwierdzony przez Brendoga. Sprawdź wszystkie szczegóły poniżej.

 

Customowy SCOTT Gambler Brendoga


W samą porę przed wyjazdem na Rampage 2023 Brendan buduje swoją niestandardową edycję specjalną SCOTT Gambler z pomocą przyjaciół z MB Cyclery w Wielkiej Brytanii. Zwróć uwagę, jak Brendan opowiada nam o budowie, specjalnych częściach i wielu drobnych osobistych szczegółach, które sprawiają, że ten rower jest naprawdę wyjątkowy.

Brendan jeździ na rowerze SCOTT Gambler w rozmiarze L z zawieszeniem FOX, korbami DMR, gripami,pedałami i hamulcami Hayes, kołami ENVE, oponami Pirelli, przerzutką SRAM i tylną zębatką oraz siodłem i sztycą Deity.

Zobacz poniższy film prezentujący budowę tego specjalnego roweru:

 

Zobacz film

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

"Myślę, że mogę posunąć się do stwierdzenia - najfajniejszy rower, jaki kiedykolwiek miałem. To rower Deathgrip 2, jedyna rzecz, która chodziła mi po głowie przez ostatnie 18 miesięcy, to Deathgrip 2, więc pomyśleliśmy, że to będzie idealny kierunek. Jestem absolutnie podekscytowany rezultatem, nie mogę się doczekać, kiedy wsiądę na niego".

Brendan Fairclough

 

 

 


 

 

 

 

Za kulisami Red Bull Rampage

Śledź podróż Brendana przez cały tydzień Rampage dzięki codziennym filmom zamieszczanym na jego kanale YouTube. Od kopania na pustyni po znalezienie idealnego kształtu dla swojej linii, Brendan jest dostępny pod poniższym linkiem.

 

Kanał Brendana na YouTube

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter