Opublikowano: 2023-11-16 22:12:42

Domowe ścieżki Scotty Laughland - Trail E-xplorer odc. 4 Szkocja

TRAIL e-XPLORER ODC. 4 - Szkocja z Scotty Laughland

W 4. odcinku Trail e-Xplorer, Holger Meyer wyrusza w drogę, aby spotkać się ze Scottym Laughlandem i spędzić 6 dni na odkrywaniu spektakularnych i pięknych krajobrazów Szkocji na pokładzie Lumena eRIDE.

Givisiez, Szwajcaria, Listopad 2023. W czwartej odsłonie Trail e-Xplorer, Holger Meyer wyrusza na swoje największe jak dotąd przedsięwzięcie, spotykając się ze szkockim guru kolarstwa górskiego i ikoną, Scottym Laughlandem, na prawdziwie epicką przygodę prezentującą najwspanialsze szlaki w Szkocji. Jadąc na lekkich rowerach Lumen eRIDE, Scotty i Holger nie pozostawiają kamienia na kamieniu, nie wypiją kawy i nie zjedzą haggisa, aby doświadczyć crème de la crème szlaków eMTB w Szkocji.

 

Zobacz nowy odcinek

 

 

 

 

"Przede wszystkim spodziewałem się deszczowej pogody, ale mieliśmy tylko jeden mokry dzień jazdy! Byłem całkowicie zaskoczony szlakami, nieskończonymi możliwościami i fajną społecznością rowerową. To świetne miejsce do podróżowania i na pewno wrócę tam z kamperem, moim Lumenem i całą rodziną!"

Holger Meyer
SCOTT Ambasador


 

 

 

 

 

Od wielkich górskich epopei po absurdalnie zabawne ścieżki, Szkocja naprawdę prezentuje wyjątkową kolekcję miejsc do uprawiania kolarstwa górskiego, które pozostaną w pamięci na całe życie.

 

 

 

Lumen eRIDE był kluczem Scotty'ego i Holgera do Szkocji, odblokowując szlaki i regiony w inny sposób nieosiągalne dla zwykłego roweru.

 

 

 

Szkocja to nie tylko rowery i domki letniskowe. To także kulinarna perfekcja, pyszna kawa i łodzie.

 

 

Zdjęcia: Finlay AndersonChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter