Opublikowano: 2023-11-18 10:40:43

Sebastian Kienle DISCONTINUED Seria Rower #4: Edycja Cozumel

Sebastian Kienle DISCONTINUED Bike #4

Seria DISCONTINUED Sebastiana Kienle zmierza do Cozumel, gdzie pojedzie i rozlosuje specjalną edycję SCOTT Plasma RC, zbierając fundusze na World Bicycle Relief.

Rajski wyścig pod koniec sezonu na zakończenie niezwykłej kariery? Tak, proszę. Ostatni z serii DISCONTINUED prowadzi Sebastiana do Cozumel w Meksyku. Wyspa u wybrzeży półwyspu Jukatan to nie tylko raj dla plażowiczów, ale także doświadczone miasto-gospodarz IRONMAN.

Z ponad 14 milami raf, ruinami archeologicznymi i niekończącymi się przestrzeniami turkusowej wody z białymi piaszczystymi plażami, jest to wyjątkowe miejsce na zakończenie niezwykłej kariery. Odbywający się po raz pierwszy w 2012 roku, Cozumel jest popularnym wyścigiem dla sportowców pod koniec roku. Z gwarantowanymi szybkimi czasami, wyścig z pewnością będzie widowiskiem.

Aby uczcić ten kultowy koniec historycznej kariery, SCOTT, wraz ze sponsorami Sebastiana, prezentuje serię limitowanych rowerów, aby uczcić ostatnie wyścigi Sebiego.

Podczas gdy świat triathlonu jest smutny z powodu odejścia Sebastiana, zdecydowanie skorzystał na tym, że był jego częścią przez prawie dwie dekady. IM Cozumel to koniec bajki, w której nie brakowało zwycięstw na całym świecie, tytułów mistrza świata, rekordowych czasów na rowerze i inspirujących występów. Na szczęście taka kariera wywiera wpływ, a dzięki serii DISCONTINUED Sebastian był w stanie wykorzystać ten wpływ, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne.  

Czwarty rower, Plasma RC, będzie używana przez Sebiego w Cozumel, a następnie zostanie zlicytowana przez Viprize w celu zebrania pieniędzy na World Bicycle Relief. Zwycięzca będzie miał również okazję spotkać się z Sebim i osobiście odebrać od niego rower.


 

 

 

 

 

"Cozumel to mała i bardzo piękna wyspa w Meksyku. Idealne miejsce na zakończenie mojej kariery. To bardzo szybka trasa, ale klimat sprawia, że jest bardzo wymagająca. Wygrałem ten wyścig w 2017 roku i chciałem tam kiedyś wrócić. Uwielbiam panującą tam atmosferę, jest trochę jak na Hawajach".


Sebastian Kienle
Legenda Triathlonu

 

 

 

 


DISCONTINUED #4: Cozumel Edycja


Rower ma ciepłe i kolorowe odcienie, aby reprezentować części świata, w których WBR wykonuje większość swojej pomocy. Na ramie znajdują się również daty i lokalizacje niektórych z najbardziej pamiętnych zwycięstw Sebastiana w całej jego karierze, co jest hołdem dla spuścizny wyścigowej, którą po sobie pozostawia.

"Mobilność zmienia życie, bez względu na to, czy chodzi o dostęp do edukacji, wody czy kontaktów z innymi ludźmi. Rower to prawdopodobnie najlepszy wynalazek, jaki kiedykolwiek stworzyli ludzie. Jest prosty i genialny. Rowery oznaczają wolność.

Uwielbiam kolor, który rower wnosi do życia. Wciąż pamiętam uczucie, gdy mogłem samodzielnie jeździć na rowerze. Wiatr wiejący w moje włosy. Czułam się taki wolny. Odzwierciedla to również wspaniałe kolory wyspy Cozumel".
Sebastian Kienle dodaje: "To idealne narzędzie na bardzo szybką trasę w Cozumel. Na pokładzie masz wszystko, czego potrzebujesz do nawodnienia i możesz pozostać w wygodnej pozycji aerodynamicznej, nawet przy silnym bocznym wietrze. Cozumel to mała i bardzo piękna wyspa w Meksyku. Idealne miejsce na zakończenie mojej kariery. To bardzo szybka trasa, ale klimat sprawia, że jest bardzo wymagająca. Wygrałem ten wyścig w 2017 roku i chciałem tam kiedyś wrócić. Uwielbiam panującą tam atmosferę, jest trochę jak na Hawajach".

 

 

 


Specyfikacja specjalnbej edycji DISCONTINUED #4 'Cozumel' :

Rama: SCOTT Plasma RC - DISCONTINUED SERIES #4 - MEDIUM
Napęd: SRAM RED AXS, 170mm Cranks, 50t, 10/33. Silica Custom Chain
Kokpit: Custom Design Cockpit (winner will receive standard Syncros TRI Cockpit)
Sztyca podsiodłowa Syncros Carbon Seatpost
Siodło: Syncros Belcarra Tri
Koła: ZIPP Super9 & 858, Tubeless
Opony: Schwalbe PRO ONE TT
Pedały: Speedplay Zero Aero


 

Jak wziąć udział - loteria VIPrize: Wygraj specjalny model SCOTT Plasma RC i spotkaj się z Sebastianem Kienle!


Loteria będzie prowadzona przez globalną platformę VIPrize i oferuje możliwość zakupu wejściówek do głównej loterii, a także wygrania wyjątkowych nagród Sebastiana Kienle.

Główną nagrodą w loterii jest limitowana edycja roweru SCOTT Plasma RC w jedynej w swoim rodzaju kolorystyce DISCONTINUED i możliwość odebrania go osobiście od samego Sebastiana Kienle. Najlepsze jest to, że każda darowizna wspiera World Bicycle Relief.

 


 

 

Czym jest World Bicycle Relief
World Bicycle Relief to globalna organizacja pomagająca ludziom w potrzebie realizować ich cele poprzez dostarczanie narzędzi, które pomogą im uzyskać dostęp do edukacji, placówek służby zdrowia i usług niezbędnych do rozwoju. Wyposażeni w specjalnie zaprojektowany rower Buffalo Bicycle od World Bicycle Relief, mieszkańcy regionów o niskich dochodach są siłą napędową zmian, tworząc możliwości dla siebie, swoich rodzin i całych społeczności.

Od 2005 roku organizacja World Bicycle Relief rozdała ponad 720 000 rowerów na całym świecie studentom, pracownikom służby zdrowia, przedsiębiorcom i rolnikom. Dzięki niezawodnemu transportowi całe społeczności mogą uzyskać dostęp do kluczowych usług, takich jak edukacja, rynki i kliniki.  

Celem World Bicycle Relief jest dystrybucja 1 miliona rowerów do 2025 roku, wpływając na życie ponad 5 milionów ludzi dzięki sile rowerów!  A my możemy pomóc im to osiągnąć!

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter