Opublikowano: 2023-12-07 21:01:19

ZOBACZ TERAZ: Team Huck Yeah!

ZOBACZ TERAZ: Team Huck Yeah!

Dołącz do Team Huck Yeah, która bierze udział w Pucharze Świata w Maratonie w Snowshoes i zobacz, jak wyścigi zmieniły się dla Erin Huck, odkąd została mamą.

Snowshoe, West Virginia, USA. Dla czterokrotnej mistrzyni USA i olimpijki z 2021 roku, Erin Huck, przygotowania do dnia wyścigu wyglądają obecnie nieco inaczej. Napełnienie bidonów. Kontrola ciśnienie w oponach. Zapoznanie się z trasą. Zmiana pieluchy. Rywalizacja na najwyższym poziomie jest trudna bez względu na wszystko; ale pogodzenie jej z pełnoetatową karierą inżynierską i ulubionym zajęciem Erin - byciem mamą Brennena - oznacza, że Erin stoi przed wyjątkowymi wyzwaniami. Biorąc to pod uwagę, nie ma miejsca, w którym Erin wolałaby być niż w środku Team Huck Yeah.

Erin zaczęła uprawiać kolarstwo górskie stosunkowo późno, wkraczając na scenę Pucharu Świata, gdy miała już 30 lat. Ale dopiero gdy znalazła się na długiej liście olimpijskiej, Erin uznała się za prawdziwą kolarkę górską. Podczas olimpijskiej podróży poznała Andrew Clemence'a, obecnie jej męża i mechanika. A w 2022 roku Team Huck Yeah powitał trzeciego członka - Brennena Hucka.

Po przerwie trzeba było powrócić do wyścigów. Z większą walizką, torbą na pieluchy i dwoma rowerami, Team Huck Yeah powrócił na trasę wyścigów.  Po udanym sezonie 2023 Erin wraca do swoich wcześniejszych założeń. "Miałam błędne przekonanie, że gdy zostaniesz rodzicem, nie możesz być zawodnikiem rowerowym. A to nieprawda". Mówiąc te słowa, zdaje sobie również sprawę, że jej obecny styl życia wiąże się z wyjątkowymi wyzwaniami.

W 2024 roku Team Huck Yeah weźmie udział w Life Time Grand Prix, a Erin została wybrana jako jedna z zaledwie 30 elitarnych zawodniczek.

Zobacz, jak Erin bierze udział w Pucharze Świata w Maratonie MTB w Snowshoes w "Team Huck Yeah". Wideo JUŻ TERAZ!

Zobacz Video

 

 

 

 

 

 

"Miałam błędne przekonanie, że gdy zostaniesz rodzicem, nie możesz być kolarzem. A to nieprawda."

Erin Huck
Zawodniczka SCOTT
Team Huck Yeah

 


 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter