Opublikowano: 2023-12-17 09:42:54

ZOBACZ TERAZ : Ride To Ski z Henna Palosaari

ZOBACZ TERAZ : Ride To Ski z Henna Palosaari

Z powodu wyjątkowo bezśnieżnej zimy Henna, Malva i Sami zrezygnowały z austriackich Alp i postanowiły poszukać przygody gdzie indziej, wyruszając w 426-kilometrową podróż przez Dolomity

Givisiez, Szwajcaria, Grudzień  2023. “Ride To Ski”,nowy film, który ukazał się dzisiaj, podąża za ambasadorką SCOTT Henną Palosaari podczas jej największej przygody roku. Wraz z innymi Malvą Björkman i Samim Sauri, Henna wyruszyła, aby sprawdzić, czy możliwe jest połączenie jazdy na rowerze z jej inną wielką miłością: snowboardem.

Film dokumentuje podróż żądnych przygód przyjaciółek, które przyjmują nowe podejście do zmieniających się zim w Europie. Podczas wyjątkowo bezśnieżnej zimy Henna, Malva i Sami zrezygnowały z austriackich Alp i postanowiły poszukać puchu gdzie indziej. Spakowały swoje rowery i sprzęt narciarski, opuściły Innsbruck z nadzieją na lepsze warunki w Dolomitach. Pokonując ponad 426 km w 8 dni, trio zmierzyło się z 40-kilogramowymi rowerami, pokrytymi lodem drogami i trudnymi warunkami atmosferycznymi, ale trzymało się zasady numer jeden: dobrze się bawić!

 

Zobacz Film

 

 

 

Małe szutrowe drogi, które zwykle były preferowane, mogły być pokryte śniegiem lub zamienić się w nartostradę, która stopiła się w błyszczące pole lodowe.

 

 

"Nie czuję się zbyt dobrze" - powiedziała Malva, gdy najwyższy masyw Dolomitów, wznoszący się ponad 3000 metrów nad poziomem morza, spoglądał na nas z góry. Podjazd był znany wśród kolarzy szosowych, a teraz pokonały go trzy dziewczyny z 40-kilogramowymi rowerami obładowanymi sprzętem narciarskim.

 

Zdjęcia: Mikko Pekka Karlin


 

 

 

"Podczas tej wyprawy chciałyśmy sprawdzić, czy jazdę na rowerze, nartach i snowboardzie można naprawdę połączyć w przyjemny sposób, który nie jest tylko czystym cierpieniem. I powiedziałabym, że znalazłyśmy to. "

Henna Palosaari
Ambasadorka SCOTT

 

 

 

 

 

 


 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter