Opublikowano: 2024-01-07 12:40:01

SCOTT DH FACTORY wchodzi w nowy sezon 2024

Gotowi na  2024  z nowym składem

SCOTT DH Factory wita Ethana Craika (GBR) i Gonçalo Bandeirę (POR) do swojego składu na sezon wyścigów DH 2024.

Francja Nimes, 4 stycznia . SCOTT DH Factory zasila dwóch utalentowanych zawodników do swoich szeregów, niedawno podpisując kontrakty z młodymi zawodnikami, Ethanem Craikiem i Gonçalo Bandeirą, na sezon wyścigów DH 2024 i kolejne lata. Dwaj młodzi mają obiecującą przyszłość w sporcie, biorąc pod uwagę ich najlepsze wyniki z ostatniego sezonu.
Dołączą oni do Dylana Levesque'a i Marine Cabirou, tworząc dość solidny skład.

Ethan ma już na swoim koncie imponujące wyniki w wyścigach Pucharu Świata DH, zajmując 2. miejsce w ostatnim Pucharze Świata 2023 i nigdy nie schodząc poniżej pierwszej dziesiątki w całym sezonie! Dodając do tego 3. miejsce na Mistrzostwach Europy w zeszłym roku i zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Juniorów 2020, młody Brytyjczyk ma do zaoferowania niezłą prędkość. Pomimo młodego wieku Gonçalo jest 7-krotnym mistrzem Portugalii! W 2023 roku osiągnął kilka dobrych wyników, a wcześniej uplasował się w pierwszej dwudziestce.

Jeszcze w tym miesiącu SCOTT DH Factory mocno ruszy z kopyta, angażując się w obóz treningowy, aby rozpocząć przygotowania do sezonu.

Więcej informacji już wkrótce!

 

SCOTT DH Factory

 


 

 

"Nie mógłbym być szczęśliwszy dołączając do SCOTT DH Factory. Zostałem bardzo ciepło przywitany i cieszę się, że mogę reprezentować tak kultową markę z tak wspaniałą historią. Wszyscy ludzie w firmie i zespole dają mi pewność, że razem możemy osiągnąć najwyższy poziom. Uwielbiam Gamblera i nie mogę się doczekać wyścigów!".

Ethan Craik
SCOTT DH Factory

 

 

 


 

Zdjęcie po lewej: Menadżer zespołu SCOTT DH Factory Patrice Afflatet i Ben Walker (SCOTT)

 

 

SCOTT DH Factory

 


 

 

 

"Dołączenie do elitarnego zespołu zawsze było moim marzeniem. Teraz zaczyna się ciężka praca. Jeżdżę na Gamblerze już od jakiegoś czasu i jestem pewien, że mogę dać z siebie wszystko w SCOTT, wszyscy ludzie w firmie i w zespole ciepło mnie powitali - bez wątpienia przyszłość będzie świetlana!"

Gonçalo Bandeira
SCOTT DH Factory

 

 


 

 

 

"Cieszymy się, że mamy Ethana i Gonçalo na pokładzie na 2024 rok, młodych i utalentowanych zawodników, którzy będą solidnymi dodatkami do naszego już sprawdzonego składu z Marine Cabirou i Dylanem Levesque", mówi Patrice Afflatet, menedżer zespołu SCOTT DH Factory.

SCOTT DH Factory - Partnerzy
Wkraczając w 2024 rok, SCOTT DH Factory polega na tych samych fantastycznych partnerach, co w 2023 roku. Dzięki wsparciu FOX, MAXXIS, SHIMANO, CHATEL i SCOTT zespół z powodzeniem ugruntował swoją pozycję na trasie Pucharu Świata DH jako zespół, z którym należy się liczyć! Zespół już teraz ciężko pracuje, aby przenieść swoje wyniki na wyższy poziom w 2024 roku.

 

SCOTT DH Factory jeździ na:

SCOTT Gambler Rama
Fox 40 widelec
Fox DHX2 / Float X2 damper
RaceFace Atlas koła
Maxxis Assegai and DHR2 opony
Shimano Saint napęd
Shimano XTR / Saint hamulce, 203mm Freeza tarcze
Syncros siodło, kierownica i mostek

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter