Opublikowano: 2024-01-13 14:51:19

SCOTT i Team dsm-firmenich PostNL ujawnia nowy wygląd Foil RC na sezon 2024

SCOTT i Team dsm-firmenich PostNL ujawnia nowy wygląd Foil RC na sezon 2024

Jako oficjalny dostawca rowerów premium, SCOTT ujawnia nowy projekt SCOTT Foil RC dla Team dsm-firmenich PostNL, obejmujący nowy, świeży wygląd na sezon 2024.

Givisiez, Szwajcaria. 8 stycznia 2024. Podczas gdy Team dsm-firmenich PostNL rozpoczyna sezon 2024 z nową nazwą i świeżym designem, SCOTT ujawnia nowy wygląd Foil RC dla zespołu. SCOTT będzie nadal wspierać zespół WorldTour jako oficjalny dostawca wysokiej klasy rowerów i kasków. Syncros, część grupy SCOTT Sports, będzie również nadal częścią zespołu jako oficjalny dostawca komponentów dla Team dsm-firmenich PostNL.

Elegancki, nowy design rowerów Foil RC zawiera refleksy kolorów na białej podstawie, dzięki czemu rowery są prawdziwym dziełem sztuki. Charakterystyczne dla zespołu dwa paski Keep Challenging przybrały uderzający pomarańczowy kolor. Dodatkowe niebieskie i jasnoniebieskie detale sprawiają, że nowy pomarańczowy kolor drużyny pojawia się na tle świeżej białej podstawy Foil RC i z pewnością wyróżnia się w peletonie.

SCOTT współpracuje z Team dsm-firmenich PostNL od 2021 roku i w tym czasie świętował z zespołem znaczące wyniki. Team dsm-firmenich PostNL był integralną częścią rozwoju Foil RC, na którym zawodnicy po raz pierwszy ścigali się w 2022 roku. Od tego czasu drużyna odniosła wiele sukcesów, w tym 19 zwycięstw w 2023 roku dla drużyny kobiet, 11 dla drużyny mężczyzn, 2. miejsce w Giro Donne i 5. miejsce w Tour de France Femmes dla Juliette Labous, 5 dni z Maglia Rosa dla Andreasa Leknessunda i trzy zwycięstwa etapowe Grand Tour.

Rok 2024 daje zespołowi okazję do zrobienia kolejnego kroku naprzód; popychając się nawzajem do większych i efektywnieszych działań, tworząc po drodze wyjątkowe chwile.


 

 

"Jesteśmy naprawdę zadowoleni z postępów, jakie poczyniliśmy tej zimy we wszystkich trzech naszych programach i wierzymy, że mamy świetną bazę do rozpoczęcia sezonu. Ciężko pracowaliśmy za kulisami i wierzymy, że nasz sprzęt jest teraz szybszy niż kiedykolwiek. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia nowego sezonu".

Narelle Neumann
Head of Science
Team dsm-firmenich PostNL

 

 


 

 

"Te pierwsze kilkaset kilometrów było naprawdę świetne! SCOTT Foil RC jest naprawdę szybki. Nie mogę się doczekać, aby uwolnić go w sprintach podczas dużych wyścigów. Poziom ekscytacji? Siegnął zenitu!"

Fabio Jakobsen
Men's Program
Team dsm-firmenich PostNL

 

 


 

 

 


Foil RC
Cel rozwoju Foil RC był prosty: "Wygrywać każdą jazdę". Zaprojektowany dla sprinterów WorldTour, atakujących i uciekinierów, rower łączy aerodynamikę, niską wagę i komfort w unikalny sposób, dzięki czemu jest jednym z najszybszych rowerów w peletonie.

W nadchodzącym sezonie wyścigowym męskie, damskie drużyny Team dsm-firmenich PostNL będą ścigać się i trenować na modelach Foil RC i Plasma RC TT. Ponadto zespół będzie korzystał z kasków SCOTT Cadence, Centric i Split oraz siodeł Syncros Tofino, Savona i Belcarra.

Team DSM rozpocznie sezon wyścigowy od Tour Down Under pod koniec tego tygodnia.

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter