Opublikowano: 2024-01-15 22:13:27

NOWOŚĆ SCOTT Supertrac Speed RC

NOWOŚĆ SCOTT Supertrac Speed RC Shoe

Przedstawiamy zupełnie nowe buty Supertrac Speed RC. Najszybszy sposób na pokonanie najdzikszych terenów.

Givisiez, Szwajcaria. Styczeń 2024. Przez lata kolekcja SCOTT RC Running szczyciła się ofertą na wszystkie rodzaje terenu. Supertrac Speed RC jest dodatkiem do kolekcji i poszerza wybór o wszystko, od biegów górskich po biegi z przeszkodami. Zapewniają niesamowitą przyczepność dzięki nowej, wytrzymałej podeszwie zewnętrznej, co oznacza, że możesz zmierzyć się z terenem niezależnie od pogody. Jedno jest pewne, będziesz szybki, gdy założysz te solidne buty.

Dziedzictwo SCOTT Running leży w jego kolekcji wyścigowej. Produkty RC są ikoniczne dzięki czarno-żółtemu wzornictwu i są dumne ze swojej jakości i wyglądu, który pasują do szerokiej gamy sportowców. Wraz z premierą butów Supertrac Speed RC wprowadzono nową kolekcję RC. Ta pełna oferta od stóp do głów obejmuje opaski na głowę, skarpety i zaktualizowaną odzież, wszystkie w charakterystycznych czarno-żółtych kolorach w przyciągającym wzrok nowym designie.


 

 

 

 

PRZYCZEPNOŚĆ NA MIĘKKIM PODŁOŻU

Ta nowa podeszwa została zaprojektowana do pracy na różnych nawierzchniach, ale najlepiej sprawdza się na błotnistym i trawiastym podłożu. Wynika to z 7-milimetrowych wypustek, które mogą penetrować powierzchnię i zapewniać przyczepność, aby pomóc Ci przeć do przodu i utrzymać prędkość biegu.

 

 

LEKKOŚĆ

Lekka konstrukcja umożliwia podnoszenie kolan bez obciążania stóp. Zaprojektowane z myślą o wyścigach, to minimalistyczne podejście zapewnia lekkość na nogach, bez uszczerbku dla trwałości.

 

 

 

 

WYDAJNOŚĆ

Skierowane do tych, którzy szukają przewagi nad konkurencją. Lekkie, ale wytrzymałe, o niezrównanej przyczepności i niskiej wysokości. Ten but pomoże Ci poruszać się po terenie szybciej niż Twój rywal.

 

 

 

 

Sesja zdjęciowa SCOTT zrealizowana w Lake District w Wielkiej Brytanii pokazuje, jak buty są testowane przez zawodnika SCOTT UK, Ellisa Blanda. Jedno z najlepszych miejsc do biegania w terenie, kultowe wzgórza Lake District mają zróżnicowany teren. Niezależnie od tego, czy jest kamienisty i szorstki, czy mokry i bagnisty. Lake District jest również domem dla wielu wrzosowisk, które są trawiastymi obszarami pokrytymi wrzosem. Są to godne uwagi warunki do biegania w terenie, w których buty naprawdę sprawdzają się najlepiej.

SCOTT Supertrac Speed RC został wyjątkowo dobrze przyjęty przez brytyjskich sportowców SCOTT, a także międzynarodowych sportowców trenujących na podobnym terenie i oferuje idealne buty do pokonywania kilometrów w dzikim terenie, w najbardziej zróżnicowanych warunkach.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter