Opublikowano: 2024-02-17 14:57:11

Nowe buty biegowe - SCOTT Kinabalu 3

Nowe buty biegowe SCOTT Kinabalu 3

Przedstawiamy nowe buty Kinabalu 3. Legendarne buty do biegania w terenie, zostały całkowicie przeprojektowane, aby zwiększyć wydajność i komfort na szlakach.

Givisiez, Szwajcaria. Luty 2024. Buty do biegania w terenie SCOTT Kinabalu mają bogatą historię. Teraz, w swojej trzeciej generacji, całkowicie zostały przeprojektowane, aby zapewnić większy komfort, ochronę i wydajność biegania po szlakach. Biegaj po pobliskim lesie, po szlakach w górach i ciesz się każdym krokiem.

Wprowadzone w 2016 roku buty do biegania w terenie Kinabalu szybko stały się jednym z bestsellerów w kolekcji butów do biegania SCOTT. Dzięki modelom wyścigowym i butom treningowym, kolekcja Kinabalu rozwijała się przez lata i dobrze sprawdzała się na każdym, wyboistym szlaku. Dla Kinabalu 3 SCOTT opracował zupełnie nowy projekt. Dzięki zwiększonej amortyzacji z pianką kinetyczną SCOTT, przeprojektowanej cholewce i podeszwie, Kinabalu 3 jest wygodny, lekki i dobrze sprawdza się na różnych powierzchniach.


 

 

 

 

PEŁNA PRZEPROJEKTOWANIE
Model Kinabalu 3 został całkowicie przeprojektowany w stosunku do swojego poprzednika, ze zwiększoną amortyzacją i ochroną, aby zapewnić niezbędne elementy wszechstronnego buta do biegania. Kinabalu 3 zabierze Cię wszędzie, od zwykłej drogi leśnej po szlaki górskie.

 

 

 

 

 

 

 

ZWIĘKSZONA AMORTYZACJA
Dzięki lekkiej i bardzo responsywnej piance Kinetic Foam zwracającej o 14% więcej energii oraz opracowanej przez SCOTT geometrii rocker (ER2), każdy krok będzie łatwy, mocny i bardziej wydajny niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

 

 

Technologia Evolved Rocker
Evolved Rocker2 (ER2) opiera się na 10 latach ciągłych badań i rozwoju, tworząc naszą najbardziej wydajną platformę do biegania. ER2 wykorzystuje zaawansowane zrozumienie zasad biomechaniki SCOTT, aby promować bardziej dynamiczną pozycję biegową, zmniejszając uderzenia pięty i zwiększając wydajność biegu. Mówiąc prościej, możesz biegać szybciej i dłużej, zużywając mniej energii.

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter