Opublikowano: 2024-04-14 20:09:04

Całkowicie Nowa kolekcja Contessa Signature 2024

Kolekcja 2024 Contessa Signature

Przedstawiamy najnowszą wersję kolekcji SCOTT Contessa Signature. Stworzona przez i dla kobiet, które chcą mocniej i dalej naciskać na pedały.

Givisiez, Szwajcaria. Kwiecień 2024. Contessa Signature to najwyższej jakości kolekcja rowerów, odzieży i sprzętu SCOTT zaprojektowana specjalnie dla kobiet, które szukają wydajności.

W czwartym roku seria Contessa Signature powraca z unikalnymi kolorami i pragnieniem, aby zachęcić każdą kobietę do jazdy. Dzięki imponującej gamie nowych rowerów, w tym zupełnie nowej, lekkiej Contessa Voltage eRIDE i zupełnie nowej Contessa Ransom, kolekcja Contessa Signature Series została stworzona, aby podkreślić głębię gamy produktów SCOTT dla kobiet.

Aby poznać historię powstania tej kolekcji, zobacz poniżej.

 


 

Kolekcja Contessa Signature 2024: Płynne połączenie sztuki i funkcjonalności

Czerpiąc inspirację z ponadczasowej elegancji sztuki lastryko, każdy rower z kolekcji 2024 Contessa Signature Collection ma hipnotyzujący wzór inspirowany lastryko. Na tle surowego matowego karbonu ten artystyczny motyw ożywa dzięki żywym plamom elektrycznego turkusu i lawendowego fioletu, przywołując poczucie energii i innowacji.

Uzupełnieniem tego urzekającego projektu jest uderzający podział kolorów jasnoszarego błyszczącego wykończenia, przypominającego wyrafinowaną elegancję. To eleganckie wykończenie dodaje rowerom klasy, podnosząc ich atrakcyjność wizualną i zapewniając, że będą się wyróżniać w każdym terenie.

Ale to nie wszystko. Podnieśliśmy ją na wyższy poziom, dodając subtelny, ale efektowny detal - naklejkę zdobiącą górną rurę, z hipnotyzującym odcieniem elektrycznego turkusu i lawendowego fioletu. To idealny akcent kolorystyczny, dodający dodatkowego wymiaru Twojej jeździe, a jednocześnie bez wysiłku przyciągający uwagę, gdziekolwiek jesteś.

Podobnie jak w przypadku naszych poprzednich kolekcji, każdy rower z kolekcji Contessa Signature jest starannie wykonany do perfekcji. Każdy szczegół jest starannie przemyślany, dzięki czemu każda jazda jest nie tylko wizualną ucztą, ale także świadectwem płynnej integracji formy i funkcji.

Kolekcja rowerów: Contessa Signature

Masz głód jazdy po trasach? Nasze rowery górskie Contessa Signature zostały stworzone, aby wspinać się pod górę w mgnieniu oka i zjeżdżać jeszcze szybciej.
 Sprawdź dwie z naszych najnowszych platform poniżej, Contessa Ransom i Contessa Voltage eRIDE.

 

 
Contessa Ransom
Przedstawiamy zupełnie nowy SCOTT Ransom. Nasza najnowsza wersja Ransom została bezkompromisowo zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności zjazdowej i inspirującej jeździe. Zabójcza geometria w połączeniu z nadprzyrodzoną kinematyką zawieszenia skutkuje rowerem, który nie przyjmuje "nie" za odpowiedź.
  Contessa Voltage eRIDE
Wyobraź sobie, że dajesz najlepszemu rowerowi na świecie tajną broń. Dzięki Contessa Voltage eRIDE właśnie to zrobiliśmy. Zaprojektowany dla obecnych entuzjastek MTB, które pragną zwinnego, lekkiego i sprawnego roweru na szlaki z dodatkiem kompaktowego i cichego silnika, zupełnie nowa Contessa Voltage eRIDE zapewnia ponadprzeciętne osiągi na każdym szlaku.

 

Kolekcja Contessa Signature : odzież i akcesoria
Stworzona z myślą o szlakach, wszystko, czego potrzebujesz pod względem ochrony, komfortu i wydajności! !

 

 
KaskTago Plus
Najbardziej wszechstronny kask do podjazdów i zjazdów. Ten lekki kask oferuje najlepszą ochronę, nie rezygnując przy tym z komfortu. Regulowany daszek, ochrona Mips™ i rozszerzone pokrycie - ten kask ma wszystko.
  Damski Long Sleeve
Położyliśmy nacisk na naturalny proces chłodzenia ciała dzięki technologii Polartec Delta™. Specyficzny krój tej koszulki jest idealnie dopasowany do pozycji jazdy na rowerze górskim.

 

 

 


 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter