Opublikowano: 2024-05-22 23:01:00

N1NO BEYOND - NOWA SERIA

N1NO BEYOND - odcinek 1 - Nigdy się nie poddawaj

Nowy serial, wyprodukowany przez Cut Media, przedstawia kulisy największego zawodnika wszech czasów, aby pokazać Nino Schurtera takim, jakim nigdy wcześniej go nie widziano - TERAZ NA ŻYWO

Givisiez, CH. Jeśli chodzi o wyścigi MTB XC, Nino Schurter jest bez wątpienia Największym Wszechczasów. Z 10 tytułami mistrza świata elity, kompletem medali olimpijskich i niesamowitymi 35 zwycięstwami w Pucharze Świata, był tam i wygrał wszystko. Ale kim jest Nino poza wyścigami, poza zwycięstwami i poza rekordami?

Nowa seria, N1NO BEYOND, rozpoczynająca się dzisiaj, zagląda za kulisy, aby odkryć człowieka stojącego za zawodnikiem. Gdy Nino wkracza na szczyt swojej kariery zawodniczej, ta seria zabierze widzów w podróż wraz z Nino, odkrywając niezrównane dziedzictwo, jakie odcisnął w sporcie kolarstwa górskiego. Serial będzie bliski i osobisty, zadając pytania i uchwycając Nino w sposób nigdy wcześniej nie widziany.


 

 

 

"Ścigałem się przez całe życie i ten sport dał mi więcej, niż mogłem sobie wyobrazić. Ale rywalizacja, energia - jeszcze nie skończyłem z wyścigami. Wciąż mam tak wiele do zaoferowania. Teraz jestem gotowy pokazać światu, co naprawdę znaczy dla mnie kolarstwo górskie".

Nino Schurter

 

 

 

 

 

Wyprodukowany przez renomowaną agencję kontentu sportowego Cut Media, serial dokumentalny będzie publikowany w odcinkach przez całe lato na YouTube. Odcinek 1 "Never Quit", zaprezentowany dzisiaj, podąża za Nino podczas rundy otwierającej Mistrzostwa Świata 2024 w Brazylii, tuż po sezonie 2023, w którym osiągnął wszystko, bijąc rekord zwycięstw w Pucharze Świata , który będzie trwał przez pokolenia. Wchodząc w sezon 2024 w wieku 38 lat i jako mistrz w klasyfikacji generalnej. Odcinek 1 ośmiela się zapytać, co dalej z największym kolarzem górskim wszechczasów i co będzie trzeba zrobić, aby go powstrzymać?

"Sezon 2023 był z pewnością czymś, co zapamiętam na zawsze. Moje 34. zwycięstwo w Pucharze Świata w Lenzerheide, na mojej rodzinnej górze, było jak marzenie, a potem zakończenie sezonu jako mistrz świata... nie ma nic lepszego! Ale teraz skupiam się na przyszłości i na tym, co może przynieść sezon 2024" - dodaje Nino.

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter