Opublikowano: 2024-05-30 12:30:25

Wiosenne marzenia z Valentin Rainer

Valentin Rainer, krótki film: Wiosenne Marzenia

Jeśli trudno ci zrezygnować z jazdy na nartach... nie jesteś sam. Żegnając się z kolejnym sezonem zimowym, zawodnik SCOTT Valentin Rainer marzy już o kolejnym sezonie.

Po kolejnym sezonie startów we Freeride World Tour, Valentin Rainer w pełni wykorzystał świetną końcówkę sezonu w Alpach. Tyrolskie lodowce były wymarzonym miejscem dla austriackiego rider'a, aby odciąć się od pełnej zawodów zimy, a on cieszył się kilkoma zjazdami dla siebie w najlepszych warunkach....

Valentin skorzystał z okazji, aby zabrać ze sobą swojego przyjaciela i filmowca Flo Gassnera, który pomógł mu uchwycić jedne z najlepszych dni na nartach, jakie miał w pierwszej połowie maja. Razem stworzyli ekscytujący film krótkometrażowy.

 

Zobacz teraz

 


 

 

Zdjęcia : SCOTT Sports/Flo Gassner


 

 

 

 

„W maju tylko tyrolskie lodowce były jeszcze otwarte, a my spędziliśmy kilka dni na polowaniu na to, co góry wciąż miały do zaoferowania. Wiosną można spędzić pół dnia na śniegu, a następnie zejść z gór, założyć szorty i wejść w tryb letni! Chcieliśmy pokazać ten kontrast. Zawsze kończę sezon narciarski w połowie maja. Następnie lubię skupić się na moich ulubionych letnich sportach, takich jak jazda na rowerze lub surfing i oczywiście trening siłowy!”

Valentin Rainer
Zawodnik SCOTT

 

 

 


Zdjęcia: SCOTT Sports/Elias Lundh

 

Chcesz więcej? Sprawdź "Decide 2 Ride"
Sezon 2023 przyniósł Valentinowi Rainerowi tytuł freeride'owego mistrza świata, a Flo Gassner udokumentował całą jego podróż FWT w serii YouTube pod nazwą „Decide2Ride”, w której wystąpił również Max Hitzig, kolega z FWT.

Zdjęcia: FWT/Jeremy Bernard

 

Zobacz teraz

 

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter