Opublikowano: 2024-06-23 14:40:33

N1NO BEYOND Odcinek 2

Drugi odcinek N1NO BEYOND - który ukazał się dzisiaj - podąża za The Greatest Of All Time, gdy mierzy się z największymi rywalami z nowej generacji zawodników, idąc łeb w łeb ze swoim największym rywalem, Tomem Pidcockiem.

Givisiez, Szwajcaria. Jeśli chodzi o wyścigi MTB XC, Nino Schurter jest bez wątpienia Największym Wszechczasów. Z 10 tytułami mistrza świata elity, kompletem medali olimpijskich i niesamowitą liczbą 36 zwycięstw w Pucharze Świata, był tam i wygrał wszystko. Ale kim jest Nino poza wyścigami, poza zwycięstwami i poza rekordami?

W 2. odcinku nowej serii, N1NO BEYOND, która ma swoją premierę dzisiaj, podążamy za Nino Schurterem do kultowego Pucharu Świata w Nowym Mieście. Nino Schurter był niegdyś nowym dzieckiem na rynku - zakłócając status quo i rzucając wyzwanie największym nazwiskom w wyścigach XC. Teraz jest największym zawodnikiem wszech czasów, ale musi stawić czoła zakłóceniom w postaci Toma Pidcocka i ognistego następnego pokolenia sportowców.

 

Zobacz Video

 


 

 

 

 

"Ściganie się z młodszymi zawodnikami sprawia, że jesteś w najlepszej formie. Jako zawodowy sportowiec tylko to się liczy. Musisz być najlepszy, jeśli chcesz dalej wykonywać tę pracę. Do tej pory nigdy nie spocząłem na sukcesie. Te, które uważasz za najtrudniejsze do pokonania, dają mi dodatkową motywację. Wciąż mam w sobie ogień. Chcę udowodnić, że wciąż mogę wygrywać".

Nino Schurter

 


 

Czy obecność aktualnego mistrza świata i mistrza olimpijskiego Toma Pidcocka w Novym Městě będzie rozpraszać uwagę lub dodatkowo motywować? Czy Nino, niegdyś niszczyciel, będzie w stanie dać z siebie wszystko i powalczyć na trasie? Czy dla zawodnika, który wygrał już wszystko, doświadczenie może przewyższyć młodość? Czego będzie potrzebował, aby pozostać na szczycie i zapewnić sobie piąte miejsce olimpijskie?

Wyprodukowany przez renomowaną agencję treści sportowych Cut Media, serial dokumentalny N1NO BEYOND zagląda za kulisy, aby odkryć człowieka stojącego za zawodnikiem. Gdy Nino wkracza na szczyt swojej kariery zawodowej, ta seria zabierze widzów w podróż wraz z Nino, odkrywając niezrównane dziedzictwo, jakie odcisnął na sporcie kolarstwa górskiego. Serial będzie bliski i osobisty, zadając pytania i uchwycając Nino w sposób nigdy wcześniej nie widziany.

 

Zobacz 2 odcinek

 

 

 

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter