Opublikowano: 2016-01-07 23:27:06

Brendog - wraca po więcej

SCOTT przedłuża kontrakt z ikoną downhillu.

Gość, który ciągle podnosi poprzeczkę stylu w jeździe na rowerze górskim i jeździ w Pucharze Świata, będzie nadal ścigać się dla Gstaad-SCOTT DH Team.

Brendan Fairclough przedłużył kontrakt z zespołem Gstaad-SCOTT Downhill na kolejne trzy lata. Szef zespołu Claudio Caluori kontynuuje zaplanowaną wcześniej współpracę: " Posiadanie jednego z najbardziej inspirujących zawodników DH na świecie na kolejne trzy lata, jest  dla nas bardzo cenne. Nie ma zbyt wielu takich gości, którzy utrzymują się w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata DH i  stale podnoszą swój poziom, tak jak robi to Brendog."

Brendog jest jednym z najlepszych w branży . Zdjęcia: Sven Martin, Ian Collins, Jacob Gibbons, J. Haar. Ściągnij zdjęcia tutaj.

Brendan Fairclough, wraz z Neko Mullay jest bardzo zaangażowany w rozwój produktów SCOTT. " Bycie częścią zespołu , który pracuje nad rozwojem Gamblera bardzo mnie zaintrygowało przy podpisaniu umowy o współpracy klika lat temu. Podjęliśmy wiele wspólnych działań aby udoskonalić ten rower aby był szybszy, jestem bardzo podekscytowany , że będę kontynuować przez kolejne lata tą współpracę." Bardzo dobre stosunki departamentu badań i rozwoju oraz całego zespół SCOTT przyczyniły się do podpisania przez Brendana kontraktu przedłużającego jego współpracę.

 

 

Kontynuacja ewolucji : Brendan Fairclough nie przerwanie od 2012 roku jeździ na Gamblerze


Czytaj więcej o ewolucji Gamblera na dedykowanej mikrostronie.

Team Neko Mullay i Brendan Fairclough bardzo dobrze uzupełniają się nawzajem w szkoleniach, treningach aby od samych pierwszych startów w 2016 roku osiągnąć najwyższe noty. "Mamy wspólne pomysły na modyfikację Gamblera aby był jeszcze bardziej efektywny. Działanie i pomysły  płynną z nas dwóch, właśnie dlatego możemy zrobić jeszcze więcej w ciągu tych kolejnych trzech lat." dodaje Brendan.
W chwili obecnej zawodnicy znajdują się w dwóch różnych miejscach na świecie. Neko ostro trenuje w USA do zbliżających się zawodów, natomiast Brendog po niedawnym starcie w Rampage pracuje nad paroma klipami video między innymi w epizodzie #huntforglory gdzie występuje u boku Mistrza Świata XC Nino Schurtera.

Cele na 2016
Zdobycie podium w Pucharze Świata DH jest naturalnym celem każdego z członków zespołu. Sam Claudio jest pozytywnie nastawiony na lepsze wyniki jakie może uzyskać jego team w nadchodzącym sezonie. Dał dobry przykład członkom swojego zespołu jak zacząć przygotowania.Wybrał się wraz z Nino Schurter na pierwszy zimowy trening na nartach biegowych.
"Nie chcę za bardzo przeciążyć Brendana aby dobrze poszły mu wiosenne starty. W przeciwnym razie będą go musiał umieścić na stanowisku komentatora z Robem Warnerem, aby mógł komentować mój powrót do ścigania się w Pucharze Świata." powiedział Claudio

Więcej informacji na temat zespołu z Gstaad-SCOTT Downhill Team: www.gstaad-scott.com

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.