Opublikowano: 2016-01-22 22:40:03

Genius LT 700 Tuned Plus zgarnia złotą nagrodę

Genius LT Plus wyróżniony złotą nagrodą!
Dwa z naszych produktów 2016 zostały laureatami tegorocznej nagrody  Design & Innovation Award.

SCOTT Genius LT 700 Tuned Plus otrzymał złotą statuetkę na tegorocznej galii 2016 Design & Innovation Award.

Design & Innovation Award, we współpracy z  enduro-mtb.com, przyznaje najważniejszą nagrodę w branży rowerowej. Nagradzane są najlepsze rowery, rowery górskie, rowery elektryczne, komponenty i akcesoria. Nagrody trafiają do najlepszych produktów, jak również najbardziej innowacyjnych, którzy pokazują ogromny potencjał na przyszłość.

Ekskluzywna złota nagroda przyznana została naszemu rowerowi SCOTT Genius LT 700 Tuned Plus.


 

 

W Messner górskim Muzeum w Kronplatz/Włochy odbyła się tegoroczna gala DI.A.

Tutaj możecie przeczytać co jury mówi o  Genius LT 700 Tuned:

"SCOTT zawsze był pionierem, przesuwał granice w nowych technologiach. To chyba nic dziwnego, że był również innowatorem przy wprowadzeniu nowego rozmiaru koła plus. Odkryliśmy, że nowy rozmiar koła to nowy wymiar przyczepności i atrakcyjna możliwość wyboru dla wielu rowerzystów. Opona przenosi nas w nowy wymiar przyczepności i kontroli w bardzo trudnym terenie, nigdy wcześniej czegoś takiego nie było, umożliwia rowerzystom jechać jeszcze szybciej z większą kontrolą. Do tej pory wybór opon był wąskim gardłem, który uniemożliwiał stworzenie rowerów z rozmiarem koła plus.

Ten rower Genius LT 700 Tuned Plus posiada 160 mm skok zawieszenia, sterowany opatentowaną technologią TwinLock, wyposażony jest w regulowaną sztycę pod siodłową, która pozwala ustawić siodło w najbardziej optymalnej wysokości jaką potrzebuje użytkownik w danym momencie. Jego opony o rozmiarze 2,80 idealnie dopełniają jego niesamowitą wydajność, które go wyróżniają od reszty. Waga tego modelu to tylko 12,7 kg, Genius LT 700 Plus idealnie sprawdza się w trudnym terenie  zarówno przy podjazdach jak i szybkich krętych zjazdach . Od samego początku SCOTT był innowatorskim producentem, który nie bał się wprowadzać nowości technologiczne w swoich produktach, i właśnie jasno to  widać w tym rowerze LT 700."

 

Jury również przyznało nagrodę naszej kolekcji SCOTT RC Pro Tec.

Przeczytaj co Jury sądzi o  SCOTT RC Pro Tec:
"Jeśli zjeżdżasz w dół czy to po leśnej ścieżce czy po górskiej asfaltowej drodze, cienka lycra nigdy nie ochroni Ciebie i nigdy Ci nie pomoże! (...) Linia RC ProTec zmienia to i dzięki niej Twoje ciało jest lepiej chronione przed tak zwanymi szlifami.

Chcesz wiedzieć więcej kliknij tu.


 

Więcej o naszych produktach znajdziecie na scott.pl


 

2016 Foil Team Issue wygrał ostatni test w magazynie  Cycling Plus Magazine otrzymując noty 4.5/5.

Pełna relacja

 

 

Szosowy CC wydał werdykt dla: SCOTT's Arx Plus  8/10.

Pełna relacja

 

 

Magazyn TOUR  "Foil to najlepsze połączenie aerodynamiczności, lekkości i sztywności  oraz komfortu jazdy."

Pełna relacjaChcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter