Opublikowano: 2016-01-27 00:02:27

Simmon Gerrans Wygrywa Tour Down Under

Gerrans Wygrywa całkowicie Tour Down Under
ORICA-GreenEDGE wygrywa w spektakularnym stylu Tour Down Under 2016 zarówno ostatni etap jak i klasyfikację generalną.

Adelajda, Australia. 21 letni sprinter Caleb Ewan z Orica GreenEDGE wygrał 3 krotnie zeszło tygodniowe etapy w tym wygrywając ostatni etap. Tym czasem 35 letni były mistrz Australii Simon Gerrans bezpiecznie obronił swoją ogólną przewagę i stał się pierwszym w historii zawodnikiem, który zdobył cztery tytuły Santos Tour Down Under . "To fantastyczne uczucie czuję się wspaniale, że zrobiłem to jako pierwszy." powiedział Gerrans.
"Ten wyścig z roku na rok staje się co raz większym kalibrem jego poziom rośnie. Ta czwarta wygrana myślę, że to mój największy sukces ta 10 sekundowa przewaga pokazała , że był to wyścig walki do samego końca."

 

Zobacz zwariowany sprint Caleba Ewana . Nie ulega wątpliwości, że team OGE był bardzo zmotywowany do zdobycia najwyższych wyników podczas wyścigu w swojej ojczyźnie. Cale Ewan wygrał 1 i 6 etap.  Zdjęcia: TDWsport.com

ORICA-GreenEDGE nie tylko pozostawia Santos Tour Down z ogólnym zwycięskim tytułem Gerransa ale także jego wynik w klasyfikacji sprint i cztery tytuły zwycięstw etapowych (Ewan etap 1 i 6 , Gerrans etap 3 i4)

Dyrektor sportowy Matt White powiedział, że wydajność zespołu podczas tegorocznej edycji była na najwyższym poziomie i ten start to wielki sukces całego zespołu.

"Mieliśmy trudne okoliczności w jakich udało nam się zajść tak wysoko, to był niesamowity wysiłek całego Zespołu. Pokonaliśmy wielu  liderów w bardzo dobrym stylu," powiedział White.

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.