Opublikowano: 2016-02-03 10:32:24

SCOTT Rowery Teamowe 2016

Rowery Teamów Zawodowych na sezon 2016
Zarówno ORICA-GreenEDGE i IAM Cycling będą w tym sezonie ścigać się na najszybszych rowerach w historii SCOTT

SCOTT z dumą wspiera dwie światowe drużyny kolarskie w 2016 roku Orica-GreenEDGE i IAM Cycling. SCOTT dostarcza obu drużynom jedne z najbardziej zaawansowanych karbonowych rowerów, dostępnych na rynku. Członkowie zespołów mogą wybierać pomiędzy nowym aerodynamicznym Foilem, a ultra lekkim Addictem Team Issue, który jest jednym z najlżejszych rowerów, do jazdy czasowej zespoły dysponują Plasmą.

Zobacz materiał video o naszym Foilu kliknij.Foil Team Issue  ORICA-GreenEDGE

Poznajcie nowy design roweru Team Issue model. Części roweru dostarcza Shimano, które jest również sponsorem zespołu. Teamowy FOIL OGE jest wyposażony w najlepsze technologie jakie obecnie dostępne są na świecie.

 

 

Przyciąga wzrok dzięki zaawansowanym technologiom  2016 OGE Foil.

Pobierz zdjęcia roweru z sesji zdjęciowej.
Pobierz pełną specyfikację .


 


"Model Foil to rasowy rower wyścigowy. Jest niezwykle sztywny i bardzo szybki do tego  jest bardzo lekki. W finale sprintu kiedy każdy wat i każde przyśpieszenie ma ogromne znaczenie idealnie się sprawdza - właśnie dlatego Foil jest moim pierwszym wyborem". Michael Matthews, ORICA-GreenEDGE

 

 

 Foil Team Issue  IAM Cycling

Podobnie jak FOIL OGE, FOIL IAM Cycling to czysta rasowa maszyna wyścigowa w pełni wyposażona we wszystkie funkcje, które sprawiają ,że ten rower zasługuje na miano roweru wybitnego. W pełni zintegrowany kokpit Syncrosa oferuje najlepsze aerodynamiczne osiągi w każdych warunkach. Wyposażony w grupę Shimano Di2 oraz specjalna sztycę podsiodłową dzięki tym komponentom jest to rower jedyny  w swoim rodzaju jaki jest dostępny wśród rowerów szosowych.

 

 

SCOTT Foil Team Issue zespołu  IAM Cycling wyposażony został w nowe elementy Syncrosa
Studio Zdjęciowe : J. Haar


Pobierz zdjęcia z sesji zdjęciowej.
Pobierz pełną specyfikację.


 

 


"Wielu zawodników w zależności od rodzaju wyścigu wybiera pomiędzy lekkim Addictem ,a aerodynamicznym Foliem. Natomiast ja prawie zawsze używam Foila doceniam jego sztywność i aerodynamiczny kształt "
Heinrich Haussler, IAM Cycling

 

 

 

 Technologia nowego SCOTT Foil
Najważniejszym rowerem dla zespołów jest nowy SCOTT FOIL, który został zaprezentowany w mediach latem 2015 roku. Waga samej ramy to tylko 945 gramów, widelec waży 335 gramów (podana masa dotyczy rozmiaru M) Wśród rowerów aerodynamicznych dostępnych na rynku jest jednym  z najlżejszych. Dzięki swojej sztywności i przeniesieniu energii na koła  oraz  łatwości obsługi zyskał ogromną reputację wśród zawodników.  Zarówno zawodnicy jak i zwykli użytkownicy , którzy preferują sztywne i responsywne rowery odnajdą to w nim. Model 2016 jest znacznie sztywniejszy niż jego poprzednik.


Aerodynamiczna rama została zaprojektowana od nowa, wszystkie pionowe odcinki ramy zostały zoptymalizowane niezależnie i połączone w całość. Zintegrowane elementy zostały podniesione na nowym poziom technologiczny dopełnieniem jest zintegrowany kokpit, w postaci nowej kierownicy zintegrowanej z mostkiem, która oszczędza dzięki swojemu aerodynamicznemu kształtowi wiele cennych watów. Oprócz widocznych ulepszeń konstrukcyjnych w zakresie aerodynamiki i integracji komfort jazdy został znacznie podniesiony.
Nowy Foil w porównaniu do poprzedniej wersji charakteryzuje się zastosowaniem nowych innowacji, które przekładają się na zwiększenie prędkości.
To nowy poziom prędkości. Chcesz wiedzieć więcej o zastosowanych komponentach, odwiedź naszą stronę.

Zobacz kulisy projektowania nowego Foila wraz z naszymi inżynierami managerami produktu:


 


SCOTT Addict: Legenda Lekkości
SCOTT Addict Team Issue Di2 posiada ramę wykonaną z włókna karbonowego HMX, rama waży 790 gramów , a widelec 300 gramów. Kiedy przed OGE lub IAM  zapowiada się długi dzień wspinaczki po górskich serpentynach Addict jest pierwszym wyborem wśród zawodników. Wyposażony w grupę Shimano Di2 i karbonowe komponenty. To bardzo wydajna i lekka maszyna wyścigowa.

 

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.