Opublikowano: 2016-02-16 00:05:40

Dolnośląski klub TC Chrobry SCOTT Głogów podał skład

Dolnośląski klub TC Chrobry SCOTT Głogów podał skład w jakim będzie ścigał się w sezonie 2016. Zespół zyskał nowych sponsorów i będzie liczył dwunastu kolarzy.

Drużyna pozyskała sponsora strategicznego – firmę SCOTT, która wyposaży grupę w rowery. Młodzi zawodnicy z Głogowa będą jeździli na rowerach Scott Addict 10, które będą uzbrojone w osprzęt Shimano Ultegra. Rower zbudowany zostanie na kołach Saroni Jagu, a ogumienie dostarczy firma Michelin.

W składzie Chrobrego znaleźli się m.in. medaliści zeszłorocznych mistrzostw Polski orlików ze startu wspólnego – Mateusz Grabis (srebro) i Piotr Jaromin (brąz).
Ponadto, dwóch zawodników którzy ścigali się w ekipie w zeszłym sezonie – Bartosz Szczepanowski i specjalista w jeździe na czas Jakub Najs.

Kolejni czterej zawodnicy mieli epizody zagraniczne: Kacper Nowicki, Kamil Turek (były mistrz Polski juniorów), Dawid Gieracki i Marcel Zieliński.

Pozostali kolarze to pierwszoroczni orlicy, wychowankowie SMS Świdnica: Bartosz Biskup, Krzysztof Skibiński, Damian Wsół.

Skład zamyka doświadczony zawodnik, ścigający się głównie w MTB i przełajach – Piotr Konwa.

Grupa przygotowania do sezonu rozpoczęła dwutygodniowym zgrupowaniem w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.

TC Chrobry SCOTT Głogów w sezonie 2016 ma w planach około 60 wyścigów, głównymi celami będą mistrzostwa Polski ze startu wspólnego. Trener Bolesław Bałd liczy na powołania swoich kolarzy na mistrzostwa Europy i mistrzostwa świata. Grupa ma w planach także start w mistrzostwach Polski na czas par i drużyn.

Dyrektorami sportowymi będą: Bolesław Bałd, Mirosław Jatczak oraz Radosław Bałd. O rowery zadba dwóch mechaników: Marek Angier i Jacek Tomaczyk.

Zobacz aktualne stroje Tutaj.

źródło : Naszosie.pl

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.