Opublikowano: 2016-04-20 00:21:34

Chasing Trail - Nowa Seria pokazująca naszych zawodników SCOTT na całym świecie

W POGONI ZA SZLAKIEM – REMY ABSALON
"Chasing Trail" to nowa seria filmów prezentująca naszych zawodników z całego świata. Ep 1: Rémy Absalon, Les Vosges.

Les Vosges to pasmo górskie we Francji, które znajduje się głównie w regionach Alzacji i Lotaryngii. O ile same szczyty może nie należą do najwyższych daleko im do alpejskich szczytów, to na pewno to miejsce nadrabia ogromną liczbą lasów i jednych z najlepszych miejscówek do jazdy na rowerze  górskim. Różnorodność terenu sprawia, że jest to bardzo chętnie odwiedzany region Francji przez fanów dwóch kółek. To właśnie tu wielu zawodników szkoliło się przed międzynarodowymi zawodami , to tu urodziło się wielu profesjonalnych zawodników , ale tylko jeden jest królem - Absalon.

Les Vosges,to ulubiona miejscówka naszego zawodnika Rémy Absalona, to istny raj do jazdy.
Zdjęcia : Keno Derleyn.Enduro to synonim francuskich kolarzy górskich. Można napisać, że jest to narodowa dyscyplina francuska, która została zdominowana przez Francuzów. W ostatnich latach to właśnie Remy Absalon był głównym zawodnikiem rozdającym karty . Nikt inny jak Absalon , wygrał nie mniej niż 10 razy kultowe zawody enduro Megavalanche."Jako mały  dzieciak wiele czasu spędzałem z moim starszym bratem w lesie. Budując skocznie, jeżdżąc na BMX , rywalizować między sobą aby podnosić swoje umiejętności na wyższy poziom. Właśnie w tych lasach sosnowych, które są w Les Voges i spędzonemu w nim czasie, jestem tym kim jestem teraz "

Rémy Absalon,
SCOTT SR Suntour Enduro Team

 

 

 ŚCIEŻKA TO TWÓJ WYBÓR

W tym regionie jest wiele tras do wybory, do nagrania tego filmy Remy wybrał tą ulubioną. Strefa 1: Remiremont właśnie to tu Remy wraz z jego bratem najwięcej trenowali. Remy bardzo dba o ten szlak aby był w jak najlepszej kondycji. Praktycznie przez cały rok planuje i buduje nowe ścieżki w tej okolicy nawet zimą.
Bez budowy nie ma imprezy!


Link Episode 1: https://youtu.be/XyViPYnUbCk

 


 

Jazda w  Les Vosges tu musisz mieć rower, który jest zdolny do wszystkiego taki jak ma Remy SCOTT Genius LT 700 Tuned.

 

 

 

 

 

 

 

OSTATNIE WIADOMOŚCI:

Bohaterowie Inspirowani Bohaterami - NOWY odcinek

Opublikowano: 2020-09-01 23:18:13  | Więcej

SCOTT Foil - Nowa odsłona

Opublikowano: 2020-08-28 10:00:41  | Więcej

Adam Kuś brązowym medalistą MP

Opublikowano: 2020-08-25 08:03:23  | WięcejChcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje.