Opublikowano: 2016-04-22 09:30:20

#HUNTFORGLORY - Jazda na pełnym gazie z Brendogiem

Jazda na pełnym gazie z Brendogiem
Dwóch różnych zawodników. Dwie różne dyscypliny. Dwa różne środowiska jazdy.
Ale jedna pasja - ROWER, ROWERY, DUŻO ROWERÓW!
Zapraszamy na najnowszy odcinek #HUNTFORGLORY, w którym gościnie występuje Brendan Fairclough.Dwóch różnych zawodników. Dwie różne dyscypliny. Dwa różne środowiska jazdy. Ale jedna pasja rower, rowery, dużo rowerów!
Nino Schurter- czterokrotny Mistrz Świata XCO, medalista olimpijski i Brendan Fairclough, zawodnik DH, ikona stylu, freak, ulubieniec publiki.

Zobaczcie jak powstała ta historia.

 

 

Cross-Country Mistrz Świata Nino Schurter  SCOTT-Odlo MTB Racing i zawodowiec w zjeździe Brendan Fairclough  Gstaad SCOTT DH Team spędzili trochę wolnego czasu w Toskanii.
Obaj są wielkimi pasjonatami rowerów , jak myślisz kto miał więcej mocy? Zobacz!
Zdjęcia: Jochen Haar

 

"Jazda w Toskanii to niesamowite przeżycie! Nino na pewno nie lubi ostrych zjazdów, a ja ostrych podjazdów, ale dzięki wspólnej jeździe jesteśmy wstanie wiele się nauczyć. Ja mam większy silnik w motocyklu, myślę że on ma większy w swoim rowerze. Zapraszam na 10 odcinek  #HUNTFORGLORY  !"
Brendan Fairclough

 

 

 

 


W ciągu ostatnich kilku sezonów , Nino i Brendan wielokrotnie wspólnie się spotykali na wspólnych treningach. Dzięki temu czerpali wiedzę od siebie aby móc ją wykorzystać podczas kolejnych startów.
Dlaczego miałby Mistrz Świata lycry chcieć trenować wspólnie z gościem, który nosi kask full face i jest z południowej Anglii?
Odpowiedź jest dość prosta Nino nie może nic zrobić ale może uczuć się od Brendana. Brendan nie może nic zrobić ale może uczyć się od Nino.

Diametralnie różna technika jazdy każdego z nich, może być bardzo cenna dla Nino i Brendana podczas ich zawodów. Obaj są bardzo utalentowanym kolarzami w swoich dyscyplinach, kiedy połączysz różne techniki w jedną mogą tylko powstać same dobre rzeczy.

Odcinek  10:
N1NO Youtube Channel

 


Opowieść o N1NO - The Hunt for Glory
Nino Schurter zapisał się w historii kolarstwa górskiego jako najlepszy zawodnik. Posiada tytuł Mistrza Świata oraz jest liderem Pucharu Świata, należy do zawodowej grupy SCOTT Odlo MTB Racing Team, jest to zespół międzynarodowy kierowany przez legendę MTB Thomasa Frischknechta.

"N1NO – The Hunt for Glory" to seria cyklu filmów pokazujących różne momenty z życia Mistrza między innymi przygotowania do startu na olimpiadzie w Rio de Janeiro w 2016 ale także jego liczne podróże po całym świecie, dobrą zabawę.


Twórcy filmu
Film został przygotowany przez zespół Christophe Margot – CINEMARGOT, Nicolas Jutzi & Team.  Przy składzie brali udział czołowi filmowcy z całego świta między innymi Johan Badenhorst z Cape Town i Clay Porter z Kalifornii.Nowe zdjęcia  Nino Schurter i SCOTT-Odlo MTB Racing
Nowe zdjęcia Mistrza Świata i jego zespołu możesz znaleźć tutaj.

 

 Chcesz
wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj
najnowsze informacje.


Newsletter