Przedstawiamy nowego SCOTT Gambler

Opublikowano: 2019-07-14 23:59:50

Cały NOWY Gambler Tuned został zaprojektowany tylko do jednego, czystej, niezmąconej prędkości. Biorąc pod uwagę lata rozwoju wyścigów i łącząc je z naszą wiedzą na temat karbonu, rower ten jest naszą odpowiedzią na potrzeby wyścigów w zjeździe.

W bardzo dramatycznym wyścigu, N1NO Schurter przekroczył metę swoim nowym srebrnym SCOTT Spark RC zdobywając złoto. To jego pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata w tym sezonie i 31. w karierze. Mistrzyni świata Kate Cortney zajęła 8. miejsce, ale utrzymała prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Nowy model Addict RC jest wzorcem szosowego roweru wyścigowego. Został zaprojektowany tak, aby pasował do potrzeb naszego zespołu UCI World Tour Mitchelton-SCOTT jak również dla wszystkich zapalonych kolarzy.

Prędkość to słowo klucz dla nowego Kinabalu RC 2.0. Zaprojektowany z myślą o wyścigach górskich ten model łączy ze sobą wszystko czego potrzebujesz  aby pokonać trasę w możliwie krótkim czasie.