Pierwsze i drugie miejsce dla Mitchelton-SCOTT na 6 etapie Giro d'Italia

Opublikowano: 2018-05-13 16:56:31

Esteban Chaves i Simon Yates podbijają szczyt Etny. Oto jak rozwinęła się piękna historia szóstego etapu Giro dla Mitchelton-SCOTT.

Czytaj więcej


Koła przyszłości - Innowacja SYNCROS

Opublikowano: 2018-04-23 00:21:15

Przedstawiamy zupełnie nowe koła Syncros Silverton SL. Unikalna, jednoczęściowa konstrukcja z włókna węglowego Silverton SL tworzy całość, a nie zbiór części. System ten pomaga znaleźć prędkość na każdej trasie, na każdym zakręcie.

Czytaj więcej


OSTRZEŻENIE O FAŁSZYWYCH OFERTACH ONLINE

Opublikowano: 2018-04-22 23:42:30

SCOTT Sportech Poland Sp. z o.o.pragnie ostrzec wszystkich konsumentów o ofertach podrabianych produktów SCOTT które są prezentowane w sieci internetowej.Takie podrobione produkty są często oferowane przez użytkowników różnych stron internetowych i aukcji, ale występują również na niezależnych stronach internetowych. Dostawcy podrabianych produktów często przyciągają konsumentów ich niskimi cenami.

Czytaj więcej


Pokonaj każdy podjazd, zmierz się z każdym zjazdem - E-Genius

Opublikowano: 2018-04-05 00:19:53

Trasy wydają się nie do pokonania. Być może są zbyt strome, zbyt daleko, aby normalnie się do nich dostać, lub są zbyt zniechęcające. Bez względu na powód, jedno jest pewne, kiedy jeździsz zawsze jest warto spróbować. Nie uważamy, że zabawa powinna zaczynać się na dole, powinna natomiast być obecna przez cały czas trwania jazdy.

Czytaj więcej


Zobacz Wszystkie

Zarejestruj swój rower SCOTT

on-line

Zarejestruj rower

Technologie