Jak myć rower?

Opublikowano: 2017-12-07 01:17:49

Jeśli myślałeś, że dbanie o rower to nic wielkiego, pomyśl jeszcze raz. Jest kilka drobnych szczegółów, które sprawią, że zdasz sobie spraw ze otrzymanie w czystości Twojego roweru to ważna czynność. Zobacz i posłuchaj tego, co Yanick-the-Mechanic ma do powiedzenia . Sprawdź, jak główny mechanik SCOTT-Sram dba o SCOTT Spark RC 900 Nino Schurtera.

Czytaj więcej


Jak wybrać idealną odzież rowerową na zimę ?

Opublikowano: 2017-11-27 19:15:42

Zimowe przejażdżki mogą być wyjątkowe. Zazwyczaj oblegane szlaki i drogi stają się spokojniejsze. To także idealna okazja, by odkryć nowe trasy i przeżyć wspaniałe przygody. Zimowa jazda na rowerze może być tak samo piękna i ekscytująca, jak o każdej porze roku. Musimy jednak pamiętać o odpowiedniej odzieży. Odpowiednio dobrana, chroniąca przed wiatrem, wodą i niskimi temperaturami zapewni, że chłód nie będzie powodem by rezygnować z roweru. Oto kilka wskazówek jak adekwatnie do aury, wybrać zimowy aparrel.

Czytaj więcej


#ZEROLOSS - Nowe innowacyjne karbonowe buty

Opublikowano: 2017-10-31 00:28:16

SCOTT wspólnie z Carbitexem opracowaliśmy nową generację wysokiej klasy butów o najlepszym na rynku stosunku sztywności do masy. Obuwie to zostało zaprojektowane z myślą o rowerzystach, którzy nie chcą iść na kompromis w kwestii wagi, komfortu i sztywności.

Czytaj więcej


Targi Kielce BIKE EXPO 2017

Opublikowano: 2017-09-13 23:51:40

Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo to wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa! Tutaj, co roku swoje nowości prezentują najpopularniejsze marki, a udział w wystawie biorą producenci i dystrybutorzy z całego świata.

Kielce Bike–Expo to jedyne targi w Polsce, które od lat wspierają najważniejsze instytucje i media branżowe. Kolejna edycja wystawy odbędzie się od 21 do 23 września 2017.

Czytaj więcej


Zobacz Wszystkie

Zarejestruj swój rower SCOTT

on-line

Zarejestruj rower

Technologie